čtvrtek 3. října 2013

ABC

aBeCeDe...

27. - 28.9. proběhla v Krušnohorském divadle taneční show ABC, taneční skupiny VIVAjump a samozřejmě Já a Týnka jsme tam také vystupovaly. Je to již třetí show v pořadí a tato se týkala hlavně školy a dětí. Šlo o to, že Anděl - naše Lenička nevěřila, že je na zemi tolik zla, tak jí bůh (Cyrda) poslal mezi smrtelníky, Lenka se stala profesorkou a pozorovala dobré a špatné vlastnosti. Konec byl smutný, protože špatných vlastností bylo více a tak se Lenka musela stát také smrtelnicí.

Mně osobně se nejvíc líbilo téma: šikana, anorexie, chemie, hudebka a přátelství (naše choreografie), ale také obezita (kterou zpracovaly děti A velice vtipně) a uklízečky (které tancovaly naše Oldies (maminky, babičky)).

Během show se z nás staly profesionální maskérky. Né, jen jsme holky líčily na Anorexii, a myslím, že se nám to dost povedlo :-)

V první části show jsme tancovali naše soutěžní sestavy (uplně naposled), potom byla přestávka a pak teprve začala ta pravá show. Při psaní tohohle článku mám slzy v očích, protože už si ZASE uvědomuju, že mi moje holky odcházej do dospěláků a všechny se rozdělíme. Týnka s Brundou se dostaly do hlavních A, Hašenka šla na modernu, Lurča musela odejít uplně (a pevně doufáme, že se nám zase vrátí!!), MY s Libuškou, Májou, Nathy a Terkou jsme zůstaly ještě u Petrušky v Juniorech A, ale příští rok nás to čeká taky.

Na konci show, v sobotu, jsme byly všechny uřvaný a rozmazaný, ale moc nás to nezajímalo BYLO TO NAPOSLED, co jsme takhle pohromadě.


 Choreografie: Přestávka
 Držka 1
 Týnka s kytičkou pro Petrušku
 Držky 2
 Držka 3 - catfiiiiish!
 Držka 4
Máme se rádi <3
 Choreografie: Hudebka
 Choreografie: Šikana
 Choreografie: Anorexie
 Modelky 1 - Hudebka, Anorexie

 Modelky 2 - Anorexie
Modelka 3 - Anorexie

Žádné komentáře:

Okomentovat